Социјалисти југоисточне Србије прославили 30 година постојања СПС-а

У Нишу, 16. фебруара, свечаном академијом у Народном позоришту социјалисти југоисточне Србије обележиили су 30 година СПС-а. 

Банер са званичног сајта, СПС
Банер са званичног сајта, СПС

Гостима су се у препуној сали Народног позоришта обратили председник ове странке Ивица Дачић, потпредседник СПС-а Новица Тончев и коалициони партнер, председник Јединствене Србије Драган Марковић Палма.

Интерес Србије је да јача своју позицију, да у тешким временима  која нас чекају наш народ буде јединствен јер је то од великог значаја, истакао је Дачић.

Он је најавио да ће избори унутар СПС-а бити организовани после државних избора како се не би „мешале те ствари уочи изборне кампање“.

Социјалисти су 30 година рада обележили у Нишу свечаном конвенцијом у нишком Народном позоришту, а најављено је да ће слични скупови бити организовани и у другим већим градовима у Србији, док ће централна прослава значајног јубилеја бити 17. јула у Београду.

min 3° / max 16°
Razbacani oblaci Vlažnost: 66%
Ned 16.11
/ 18°
Pon 17.11
10° / 17°
Uto 18.11
/ 13°
Uto 18.11
/ 13°

Najnovije na portalu

Današnji kurs Субота, 15.11.
🇪🇺 EUR 1
117,1905
🇺🇸 USD 1
101,3145
🇨🇭 CHF 1
125,6869
Komentar ide na moderaciju.

Pravila komentarisanja:
• Budite kulturni i na temu
• Nema govora mržnje i uvreda
• Moderator zadržava pravo uklanjanja komentara

Nema komentara. Budite prvi!