Радио ,,Бубамара“ ове године прославља јубилеј

Радио ,,Бубамара“ Сврљиг ове године прославиће значајан јубилеј  – 30 година од оснивања радија. 

Приватна архива, фото: Радио Бубамара
Приватна архива, фото: Радио Бубамара

Ово је прва приватна радио станица на просторима југоисточне Србије, локалног је карактера, али своје платформе има и на интернету.

Радио је превасходно музичког типа, са емитовањем информативног програма, углавном са локалним информацијама.

Бубамара има и свој информативни портал који се налази на адреси: https://www.radiobubamara.rs/ 

Кратка биографија овог медија:

Радио ,,Бубамара“ је први радио у општини Сврљиг, а и у југоисточном делу Републике Србије.

Данас, након три деценије рада ова медијска кућа постала је савремена и модерна радио станица. Бубамара више од две деценије гост у многим домовима својих уважених слушаоца у Сврљигу, Нишу, Београду а и шири ван граница наше земље. Програм радио Бубамаре Сврљиг емитује се 24 сата нон-стоп. Пратећи потребе слушаоца емитујее се: информативне, политичке, едукативно – образовне, дечије, културне, спортске и емисије музичког садржаја.

За досадашњи рад Бубамари је уручен велики броја признања, а по спроведеним анкетама најслушанији је радио у југоисточној Србији.

Више од 70.000 пратиоца има на популарној мрежи Тјун ин.

Прочитајте и ово:

Из ове категорије: