На страначкој Конвенцији Уједињене сељачке странке председник Милија Милетић са говорнице упутио је неколико захтева, међу којима је и да се наплатна рампа не ставља код Малчанске петље, већ ближе ауто-путу.

Председник УСС и народни посланик Милија Милетић говорио је и на скупштинским заседањима у Београду о наплатној рампи која би требало на лето да буде постављена код Малчанске петље.
Милетић је тада затражио реконструкцију Књажевачке улице из Ниша, према Сврљигу, а потом и да наплатна рампа буде померена са Малчанске петље због свакодневне фреквенције саобраћаја Сврљижана, Књажевчана и свих осталих који иду до Ниша и Нишлија ка овим општинама.
Милетић је тражио да се помогне више деци и женама на селу и поручио да се не треба стидети пољопривреде и села.
МИЛЕТИЋ КРИТИКОВАО БУЏЕТ ЗА ПОЉОПРИВРЕДУ ГРАДА НИША
Ниш као град одваја 0,5% за пољопривреду, и мора одвајати много више. Зашто се стидимо пољопривреде? У пољопривреди можемо бити најбољи, рекао је Милетић.
Он је поручио да Ниш мора да издваја до 5% за пољопривреду.