Sportski vikend

Palilulac bolji od Morave! Osvojena veoma važna tri boda (IZVEŠTAJ)

FK Palilulac ilustracija

U fudbalskom susretu između FK Palilulac iz Niša i Morave iz Žitkovca, ekipa Palilulca odnela je pobedu rezultatom 1:0. Odlučujući gol postigao je Jovan Simonović već u 10. minutu utakmice.

Tokom meča, ekipa FK Palilulac iz Niša zaradila je tri žuta kartona, koje su dobili Hristić, Veličković i Simonović, strelac jedinog gola na meču. Sa druge strane, ekipa Morave iz Žitkovca zabeležila je četiri žuta kartona, koji su pokazani Marjanoviću, Petroviću, Simiću i Novkoviću.

Nakon ovog trijumfa, FK Palilulac se priprema za naredno kolo u kojem će gostovati ekipi Jedinstva u Gornjem Matejevcu. Ova pobeda daje im dodatno samopouzdanje za nadolazeće izazove, dok će ekipa Morave analizirati ovaj poraz i nastaviti sa svojim takmičarskim naporima u nastavku sezone.