Ljudi stanite na loptu!

Ove kazne su dobili napadači na pomoćnika predsednika opštine Obrenovac!

Napad na pomoćnika opštine Obrenovac, foto: video, printscreen

Više javno tužilaštvo u Beogradu saopštilo je danas da je sa okrivljenim Obradom R. (60) i Tomislavom K. zaključilo sporazume o priznanju krivičnog dela nasilničko ponašanje na sportskoj priredbi ili javnom skupu, koje su izvršili 17. marta u Obrenovcu nad pomoćnikom predsednika opštine Obrenovac.

Napad na pomoćnika opštine Obrenovac, foto: video, printscreen
Napad na pomoćnika opštine Obrenovac, foto: video, printscreen

Prema sporazumu, Obrad R. je priznao krivično delo za uslovnu kaznu od šest meseci zatvora sa rokom provere od tri godine i novčanu kaznu od 50.000 dinara. 

Tomislav K. je priznao krivično delo za uslovnu kaznu zatvora od četiri meseca sa rokom provere od dve godine i novčanu kaznu od 30.000 dinara. 

Sporazum će biti predat sudiji za prethodni postupak Višeg suda u Beogradu na dalje odlučivanje, dodaje se u saopštenju.

Izvor: FoNet

Pročitajte i:

Najnovije vesti na portalu

Info za putnike

Privremene izmene u gradskom i prigradskom prevozu tokom Uskrsa i školskog raspusta u Nišu

Politika

U Vladi Srbije i ministarka iz Niša!

Svaka čast!

SVETSKO PRIZNANJE: Svrljiški belmuž proglašen za najbolje jelo od sira na svetu!

Svaka čast mladiću

Mladić iz Malog Krčimira pokazuje da se na selu može lepo živeti: Anđelo Petković – čuvar tradicije i prirode