Radi se - gradi se

Asfaltiranje ulica u naselju Donja Vrežina

Radna fotografija, foto: Grad Niš, zvaničan sajt

Naselje Donja Vrežina u Gradskoj opštini Pantelej u Nišu doživljava značajno unapređenje infrastrukture, kako su počeli radovi na asfaltiranju novih ulica.

Nakon završetka asfaltiranja Geteove ulice, mašine su prešle na bočne ulice, čime se unapređuje kvalitet života stanovnika ovog naselja.

Gradonačelnica Niša, Draganа Sotirovski, zajedno sa predsednicom GO Pantelej, Natašom Stanković, obišla je ove radove kako bi se uverila u njihov napredak.

Gradonačelnica Sotirovski je istakla da su ovi radovi na asfaltiranju ulica rezultat aktivne saradnje sa građanima, koji su izneli svoje potrebe i zahteve na prijemima u Gradskoj kući. Trenutno su završeni radovi na ulici Lazara Trifunovića, dok je počelo asfaltiranje ulice Bete Vukanović. Plan je da se nakon toga mašine presele u ulicu Milana Kašanina.

Predsednica Gradske opštine Pantelej Natašom Stanković napomenula je da je do sada devet ulica u ovom naselju dobilo asfaltiranje, a da su takođe dogovoreni i planovi za uređenje parkovskih površina.

Meštanka Donje Vrežine, Zorica Stanković, izrazila je svoju zahvalnost gradu na realizaciji ovih radova i istakla koliko je asfaltiranje ulica doprinelo boljem kvalitetu života svih stanovnika naselja Donja Vrežina.

Pročitajte i:

Najnovije vesti na portalu

Tiket te može odvesti dalje nego što misliš

Sportski avanturisti – spremite se! Meridian vas vodi pravo u srce Eurobasketa!

Lokalni problemi

Sela kod Niša troše dvostruko više vode nego cela opština

Vodosnabdevanje u Nišu

Teška situacija: Ugrožena gradska izvorišta, drastičan pad izdašnosti vode!

Kladi se na Svetsko klupsko prvenstvo – dobitak je zagarantovan

Znaš kako je kada te tvoj favorit izneveri? Mi znamo – zato ti dajemo drugu šansu!